.

.

Одлична цена
Гаисеис Штанд За Торта Чинии За Десерт Чинии За Сервирање Чинии За Закуски Мали Чинии Сини

Гаисеис Штанд За Торта Чинии За Десерт Чинии За Сервирање Чинии За Закуски Мали Чинии Сини

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Торта Штанд Десерт Плочи Служат Послужавник Закуска Чинии мали Чинии Материјал За Смола - - - - - - плочата е изработена од еколошки материјал од смола, кој е врежан и истурен по определување. Материјалот од смола има висока прецизност, не е лесен за носење и не е лесен за гребење.Дизајн на боукнот - - - - - - плочата го прифаќа ретро дизајнот врежан со лак, што е без губење на шармот, свеж и лесен луксуз.Дизајн на дното - - - - - - дното на плочата е дизајнирано со што не се лизга и може да го заштити горниот дел од масата. Не мијте го рачно при чистење, само избришете го со влажна крпа.Ретро рамка - - - - - - рамката на плочата прифаќа ретро изработка за да ја направи целата плоча поуникатна и шармантна.Изборот на извонредно совпаѓање Овој производ може да се користи за колачи, десерти, закуски, како додатоци за снимање реквизити и како послужавник за складирање клучеви, ѓердани, обетки итн.Спецификација : Материјал : Ресинизирај : 10,5 см х 10см (4,3"х3, 9")Боја : бела, сина, жолта, розова пакетот содржи : 1х Плоча Нови модни занаети, украси за дома. Креативен стил, концизен со иновации, паметен дизајн, живописен и интересен. Користете го занаетот, површината на производот е мазна, не е лесна за носење и гребење, добар ефект на форма.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 463.84

Опис Овој држач за торта со капак е изработен од цврст и безбеден материјал Со разумен дизајн и практичн

DEN 473.44

Карактеристики : Атрактивен : повеќеслоен дизајн, совршен за сите среќни прилики, како што се свечени за�

DEN 367.84

1 оваа пренослива кутија за торта има цврст дизајн на бравата за запечатување за да спречи паѓање на дол�

DEN 2.67

Карактеристики : Материјал : нерѓосувачки челик Боја : Јасно Лесен за чистење; безбедна машина за миење

DEN 799.84

Опис : бидејќи е лесен за склопување, цврст и издржлив, овој производ може да се користи за составување к�

DEN 1.33

Оваа кукла за торта Од Стиропор може да се користи за вежбање украсување торта, правење модели на торти �

DEN 639.84

Декмод 12" х 14 " Црно Дрво Декоративен Штанд Со Стаклен Капак, 1Парче е уникатен додаток на вашиот стилски �

DEN 1.67

Опис Штандот за хартиена торта е изработен од цврст и хартиен материјал за храна, безбеден за употреба...

DEN 575.68

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен*Идеален За свадбени забави И прослави за колачи со чаши и хран�

DEN 0.67

Опис : Јасен дизајн направете го невидлив и елегантен, а чинијата за торта е нелеплива, повторно употреб�

DEN 160.00

краток опис не е достапен zhood capcake stand од 3 нивоа Е пластичен пп материјал за заштита на животната средина

DEN 2.33

Карактеристики : *Изработени од висококвалитетни пластични материјали, безбедни и еколошки.*Исклучител