.

.

Одлична цена
Патување сакате Женски Широк Обод Сламена Шапка Голема Флопи Преклоплива Капа За Навивање Капа За Сонце НА Плажа UPF 50+

Патување сакате Женски Широк Обод Сламена Шапка Голема Флопи Преклоплива Капа За Навивање Капа За Сонце НА Плажа UPF 50+

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

спецификации : . специјален дизајн со лента и машна, ве прави попривлечни. . оваа капа со голем обод изработена од слама, заштита на животната средина и пријателска за кожата, дише и удобна и е многу погодна за носење. . работ обезбедува совршена сенка на лицето на задниот дел од вратот, помага во заштитата од штетните сончеви зраци и го одржува вашето лице убаво и здраво. . погоден за целодневно носење и сите видови активности на отворено, како што се кампување, пешачење, риболов, лов и така натаму. . т . наслов Име : Сламена Шапка. материјал : Слама. Тгендер : Жени. прилики : Кампување, Пешачење, Риболов, Лов, Патување итн. карактеристики : Лента, Голем Обод, Капа за Кофа. обемот на тад : 56см-58см/22.05 "- 22.83 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Сламена Капа Специјален дизајн Со лента и машна, ве прави попривлечни. Оваа капа со голем обод изработена од слама, заштита на животната средина и пријателска за кожата, дише и удобна, и е многу погодна за носење. Работ обезбедува совршена сенка на лицето на задниот дел од вратот, помага во заштитата од штетните сончеви зраци и го одржува вашето лице убаво и здраво. Погоден за целодневно носење и сите видови активности на отворено, како што се кампување, пешачење, риболов, лов и така натаму.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 191.84

Капа За Надворешен Штитник за Сонце за Жени / Девојки, Еднобојна / Контрастна БОЈА Ув Заштита Со Широк Р�

DEN 191.84

Спецификација : Материјал : Памучна Полиестерзиза Детали : Обем На Главата : 56см58см / 22 "22,8" (Прибл.) Забеле�

DEN 3.00

Победете го зимскиот ветер Со Разделена Капа На Срцето На Домашен Слободен Во топло ребресто плетено за

DEN 201.44

Карактеристики : Материјал : Папирус Сезона : Лето Пол : Девојки Стил : мода Соодветна возраст : 26 години...

DEN 0.67

Црното сиво херингбон Newsboy Baker Boy Tweed Flat Cap Mens Gatsby Hat Карактеристики : Моден дизајн, 100% сосема нов, висок ква�

DEN 191.84

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња, Девојчиња Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат

DEN 0.33

Чувајте го сонцето во стил Времето И Визирот За Пакување На Тру се ваше место за секое бегство со лесен ф

DEN 191.84

Строматеријал : Направено од хартиена слама ткаена Мека удобна и дише за носење Една големина најмногу �

DEN 191.84

Големина : Обем На Капа Со Една Големина : 52см / 20,47 " Погоден За : 410 Години Деца Капа Девојчиња Момчиња Лет�

DEN 1.33

Оригинална класа висок профил флекс одговара рамен бил визир шапка Погоден за секојдневен, спортски, ул

DEN 3.33

спецификации : искушителен врвен дизајн, лесен и дише изработени од висококвалитетен пвц материјал, уд�

DEN 2.00

Детали : * Големина На Ознака : една големина, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Голе�

DEN 3.00

Оваа Пастелна Аква Капа За Сончање За Новороденчиња е одлична за заштита на очите на вашето мало ангелч�