.

.

Одлична цена
Хеи_к Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери

Хеи_к Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Женска Мода Дневни Разноврсни Обични Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Опис : 1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. [Чистење и нега] : Измијте со ладна вода и избришете ја сувата. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме, Не им пречи Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Рекреативен Материјал : тип на Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна Должина : Дебелина На Долги Ракави : Стандарден метод за Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 х женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"55cm/21.65"50cm/19.69"67cm/26.38"M116cm/45.67"56cm/22.05"51cm/20.08"68.5 cm/26.97"L122cm/48.03"57cm/22.44"52cm/20.47"70cm/27.56"XL128cm/50.39"58cm/22.83"53cm/20.87"71.5 cm/28.15"2 XL136cm/53.54"59cm/23.23"54cm/21.26"73cm/28.74"3 XL144cm/56.69"60cm/23.62"55cm/21.65"74.5 cm/29.33"4 XL152cm/59.84"61cm/24.02"56cm/22.05"76cm/29.92"5 XL160cm/62.99"62cm/24.41"57cm/22.44"77.5 cm/30.51"?Пуловер За Вратот Лабавиот Дуксер Е Лесен За Стилизирање И Е Ласкав На Секоја Форма На Телото. ?Четвртина Патент Пуловер Дуксер Со Долг Ракав,Мазен Патент,Лабава Фитм,Многу Избор На Боја, Ве Загреваат Во Fall И Зима. ?Обичниот Дуксер За Вратот Со Капка По Патент Е Концизен, Шик И Лежерен За Модерните Дами На Возраст. ?Есенскиот Дуксер Секојдневен Стил Е Совршен За Повеќето Дневни Прилики, Работа, Училиште, На Отворено, Вежбање. ?Висок Стандард Патент Пред Џемпери, Ребрести Полите И Манжетни, Руно Наредени. Стил со Пар На Сите Шорцеви, Панталони или Жан.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 143.84

Модна Дама Кардиган Цврсти Дуксери За Жени Блуза Со Долги Ракави Спортски Палто Големина : М Биста : 98см /

DEN 300.48

Покажете го светот, сте жестоки со оваа храбра графичка џемпер Овој врв на изјава е супер мек со опуштен�

DEN 1.67

Живеат во дуксери во последно време? Тогаш, временската худи на Време и Тру е за вас Одликувајќи се со те�

DEN 217.44

Погоден за зима, fall и пролет Посветеноста во рок од 30 дена може да се врати бесплатно, ве молиме уверете с

DEN 1.33

✪✪✪ дозвола! Женска трендовски облека 2022 Карактеристики ✪✪✪red квалитетна ткаенина, мека, истегнувањ

DEN 271.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33

Mixmatchysize Информации (Инчи) : S (Мали) : Градите : 45.5 / Рамо : 26.25 / Ракав : 19 / Должина : 23.25 M (Среден) : Градите : 47 /

DEN 2.00

Дами Дуксер Цветни Печатење Круг Вратот Долги Ракави Повик Дуксер За Божиќ Материјал : Полиестер...

DEN 1.00

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини н

DEN 639.84

Везете Дуксери Жени Жени Секојдневен Врат На Екипажот Со Долги Ракави Смешен Печатен Скелет Без Качулк�

DEN 143.84

Сезона : Aut,зима,пролет Пол : Жени,Повод За Возрасни : Обичен Материјал : Полиестерска Јака : Должина На Рак

DEN 2.33

Женски Еднобоен Раб Дуксер Висок Врат Долг Ракав Ресел Пончо Преголем Пуловер Спецификација...

DEN 3.33

Сезона : Пролет / Fall / Зима : Женска Декорација : Џебна Силуета : Лабав Стил : Дневен / Секојдневен Материјал

DEN 143.84

Овој врв може да изгледа одлично со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви и сандали ткаенината е супер м�

DEN 1.67

Добредојдовте на ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 1.00

Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери Со Копчиња Со Џемперикарактеристи

DEN 127.52

Женски Лабави Дуксери Врвки За Влечење И Дуксери Со Патент Назад Графички Кошули Секојдневни Врвови Со

DEN 331.04

● овие разноврсни секојдневни дуксери за жени долг ракав е совршен додаток на вашата гардероба, обезбе�

DEN 3.00

jacket womenyellow jackets lace kimonos for women womens jumper long sleeve tops for women preppy sweatshirt white cover up coat tank top body suits women crewneck sweatshirt women brown hoo

DEN 272.96

Женска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксери за Дуксери со Дуксери со Дн�

DEN 281.28

Стандардна Испорака : 7148 Работни Дена. [ЛЕСНА НЕГА] врвовите со долги ракави лесно се мијат и се грижат бе

DEN 1.00

Женски Обичен Моден Гроздобер Печатење Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксери карактеристики : 1.Ма�

DEN 1.00

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 1.33

Форестијаши Дуксери За Жени Погодни За Дуксер Трендовски Графички Принт Пуловер Со Врвки Со Качулка Об�

DEN 0.33

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)? ?Информации За Производот : ➩Материјал : в

DEN 272.96

Женски Патент Капут Со Качулка Пуловер Дуксери Со Половина Патент Дуксери Врвови Со Долги Ракави Црни,XL

DEN 206.72

Женски Обичен Дуксер Со Патент, Јакна Со Цврста Боја со Долги Ракави со Џебови Карактеристики :...