.

.

Одлична цена
Метла И Држач За Џогер Самолепливи Еднократно Ѕид Бања Кујна Градина

Метла И Држач За Џогер Самолепливи Еднократно Ѕид Бања Кујна Градина

DEN 160.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1.Заштедете Простор-со држач за метла, вашиот дом ќе се оддалечи од нередот на нештата натрупани денови. Заштедува простор за куќата, чувајте го домот чист и нов, направете да ви се допаѓа вашата соба откако ќе се средите.2.Врвен држач за ѕид со Стабилна Метла има силни лепила за лепило ѕидови и врати исклучиво стабилни, силиконскиот стисок ги држи рачките на алатот подалеку од лизгање и гребење.Не треба да се грижите дали метлата и закачалката за прашина ќе бидат обоени со вода или ќе паднат, може да работи ефикасно долго време.3.Лесен За Инсталирање - Не мора да се грижите дека држачот за метла ќе го оштети ѕидот на куќата. Нема потреба од дупчење за да го инсталирате, дојдете со двострано лепило, може да се инсталира за неколку секунди.4.За разлика од другите производи, нашите производи внатрешноста е висококвалитетна силиконска завиткана фиксна, не ја повредува рачката, супер не-лизгање.5.Повеќекратна Употреба - нашиот држач за џогер има многу намени, не само за закачување џогери и метли, туку и за закачување разни ситници, како што се алатка за поправка, чадор, кујнски материјали, четка за тоалет итн.Спецификации : Име : Метла И Држач За Џогер Материјал : Абсколор : Зелена, Портокалова, Сива, Бела Боја : 6*11,5*3 см тежина : 32 грама содржина на пакетот : 4*Метла И Држач за Џогер : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 1.Заштедете Простор-со држач за метла, вашиот дом ќе се оддалечи од нередот на нештата натрупани денови. Заштедува простор за куќата, чувајте го домот чист и нов, направете да ви се допаѓа вашата соба откако ќе се средите. 2.Врвен држач за ѕид со Стабилна Метла има силни лепила за лепило ѕидови и врати исклучиво стабилни, силиконскиот стисок ги држи рачките на алатот подалеку од лизгање и гребење.Не треба да се грижите дали метлата и закачалката за прашина ќе бидат обоени со вода или ќе паднат, може да работи ефикасно долго време. 3.Лесен За Инсталирање - Не мора да се грижите дека држачот за метла ќе го оштети ѕидот на куќата. Нема потреба од дупчење за да го инсталирате, дојдете со двострано лепило, може да се инсталира за неколку секунди. 4.За разлика од другите производи, нашите производи внатрешноста е висококвалитетна силиконска завиткана фиксна, не ја повредува рачката, супер не-лизгање. 5.Повеќекратна Употреба - нашиот држач за џогер има многу намени, не само за закачување џогери и метли, туку и за закачување разни ситници, како што се алатка за поправка, чадор, кујнски материјали, четка за тоалет итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 217.44

Куките За Преклопување На Домашниот Ѕид На Птичјиот Камен ќе ја комплиментираат секоја просторија со с�

DEN 223.84

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

DEN 400.00

Креативна Невидлива Кука Простор Алуминиумски Влез Висечка Кука Скриена Кука Карактеристика : Материј�

DEN 2.67

Спецификациидимензија4,25 х 1 х 6 инчи.Тежина на предметот0,25 килограми Карактеристики плочката е направе�

DEN 169.44

Карактеристики : * ќе добиете сосема нови и висококвалитетни ротирачки куки!* Изработени од висококвали�

DEN 2.00

Големина : H175€W105€D70mm;Тежина : 340g;Максимално отворање на портата : 25mm;Спецификации : заварување со 6 точки

DEN 1.00

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

DEN 0.33

Не сте сигурни кој команден производ е соодветен за вашиот проект? КЛИКНЕТЕ ТУКА за да ви помогнеме да и�

DEN 191.84

Овие Куки За Чаши Хилман лесно се вградуваат во дрво или лим и не само што ќе држат чаши, туку и тави и дру

DEN 1.33

Викторијанската кука за наметка помага да се отстрани вашата бања со обезбедување дополнителен просто�

DEN 271.84

Цврст нерѓосувачки челик 304благодарение на робусниот и висококвалитетен нерѓосувачки челик, монтажата

DEN 175.84

Оваа Рустикална Темно Сина Кука од Леано Железо 6 " е совршен додаток за секој дом со наутичка тематика Р�

DEN 175.84

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

DEN 103.68

Белата пластична кука со самолеплива подлога има бројни намени низ куќата Ставете на мазни површини за

DEN 1.67

Боја : електроплат;црна;златна;цртеж големина : 2.9*2*1.9(См) Материјалнерѓосувачки Челик, Тип На Монтирање Н

DEN 3.33

Опис : Со предностите на високата издржливост, добрата носивост и отпорна на ' рѓа, куката може да се кори

DEN 160.00

Карактеристики : 1.Висок Квалитет : куката за миење на ѕидот е направена од силна железна и акрилна конст�

DEN 3.00

Опис : 1.Куките за наметка на ѕидот беа изработени од материјали од легура на цинк; површината е мазна, от�

DEN 1.67

Куката За Наметка Од Тркалезната Серија Тела е достапна Во Полиран Хром, Четкан Никел и Четкано Злато Од

DEN 223.84

Карактеристики : * Карактеристики : Флексибилен, не зазема област Едноставен изглед, погоден за сите вид�