.

.

Одлична цена
Имитан Мало Дете Нелизгачки Зимски Чизми Училиште За Дишење Рамен Снег Чизма Отворено Секојдневен Црвен 7С

Имитан Мало Дете Нелизгачки Зимски Чизми Училиште За Дишење Рамен Снег Чизма Отворено Секојдневен Црвен 7С

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Чизми За Снег, Зимски Чизми, Кратки Чизми, Чизми До Глужд, Топли Чизми Тип На Шема : Еднобојна : Црвена, Црна (По Избор)Големина : САД 4,5 C, САД 5 C, САД 6 C, САД 6,5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, сад 2.5 Y, Сад 3y(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа Пусол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Направени од вештачки велур со нејасни детали од руно, овие чизми за снег се наредени со вештачки кадифен за дополнително пријатно чувство.2. Овие снежни чизми за девојчиња имаат дизајн на силуета со кружни прсти што избегнува стискање на стапалата на вашето дете.3. Лесно се лизга и исклучува, што ги прави погодни кога брзаат.4. Топлата постава ги одржува нозете удобни во текот на целиот ден, цврстиот антискид надворешен ѓон нуди супериорна влечна сила и лесно вклопување.5. Класична еднобојна, удобна и стилска, најпопуларните детски чизми во оваа зима!Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Чувајте Се Топло : Фините меки кадифени ја покриваат внатрешноста и јаката на зимските чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижат за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Удобни Детски Чизми : Мекото стапало и стапалата дозволуваат нозете на вашето дете удобно да се одморат и нема да ги повредат малите стапала на децата. Тие нема да се чувствуваат уморни при одење поради лесната карактеристика на чизмите. Лесно За Ставање/Исклучување : Удобен дизајн за влечење за овие девојки снежни чизми, лесно вклучување и исклучување, без врзување чипка. Овие снежни чизми девојки ги прават вашите мали девојчиња да можат да ја зголемат практичната способност при ставање или исклучување. Анти-лизгање & Издржлив : гумен надворешен ѓон, цврст и флексибилен, одличен модел обезбедува добра влечна сила, ја одржува безбедноста на децата, погодна за снег и секојдневно носење. Совршен Натпревар : чизмите до глуждот на девојчето се погодни за училиште, забава за косплеј, шопинг, патување и така натаму. И вашето дете може да го привлече вниманието од толпата додека ги носи чизмите со фармерки, фустан и каква било облека.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 463.84

Вашата модарија ќе сака да ги носи нејзините искривени розови розови патики од чудо од Wonder Nation...

DEN 2.33

Петалија Девојки " Твин Цветни Вештачка кожа Изградба Училиште Чевли Средниот ремен со затворање со кук

DEN 1.00

Ентинеа Девојки Чизми До Глужд Мода Нелизгачки Чизми Чевли За Јавање Средно Теле Кафеава 25материјал : С�

DEN 463.84

Овие чизми со гума ѓон и ладно крзно ја одржуваат вашата малечка безбедна и топло додека стилот на влече

DEN 215.84

Девојки Чевли Чизми Чевли Мода Нелизгачки Голи Женски Чизми Мали Девојчиња Зимски Чизми Големина 9 горн

DEN 2.67

Мали Чизми За Девојки Девојки Чевли Мода Еднобојни Кратки Чизми Кои Не Се Лизгаат Голи Чизми За Дишењес�

DEN 0.67

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Доенче, Новороденче, Детски Стил : Чизми За Бебиња, Чизми За Влечки, Папучи За Чорап

DEN 1.33

Чудо од нација со ватиран патка ќе ги задржи нозете на вашето дете топли и суви во стил оваа зима Одликув

DEN 0.33

Без разлика дали ја подготвувате за училиште или за плејмејт, овие патики од Јосмо сигурно ќе продолжат

DEN 215.84

Детски Обувки Зимски Чевли За Мали Деца Меко Дно Внатрешно Нелизгање Топол Цртан Филм Мечка Кат Доенчињ

DEN 375.20

Петалија Девојки " Твин Цветни Вештачка кожа Изградба Училиште Чевли Среден ремен со затворање на брава

DEN 479.84

Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Борбени Чизми, Кратки Чизми, Чизми До Глужд, Чизм

DEN 431.84

Овие зимски чизми се олицетворение на топли, симпатични и суви за зимските нозе на вашето малечко...

DEN 1.33

Облечете ги во стил со багажникот на Buck од Бринли Детс Овие симпатични чизми за девојчиња имаат faux uede upper

DEN 463.84

Додадете малку PEP на вашиот чекор во модерниот детски багажник од Brinley Kids Овој чизми на глуждот има трајн

DEN 1.00

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Детски Стил : Зимска Чизма, Чизма Со Кадифен Облик, Топли Чизми, Чизми До Глу�

DEN 2.33

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Чизми Со Ресни, Кратки Чизми, Зимски Чизми, Зимски Топл�

DEN 0.33

Облечете го вашето малечко во модерни чизми од Бринли Детс Овие борбени чизми имаат премија од кожни пи�

DEN 0.33

Академија Опрема Чест Мали Деца Унисекс Училиште Чевли Овие елегантни чевли имаат стилски дизајн, затв�

DEN 0.67

Опис : Пол : Девојки, девојчиња, деца, деца на деца : чизми од раб, кратки чизми, чизми за глуждот, кожни чиз�

DEN 479.84

Преведете го стилот на вашето мало девојче со кул, ватирани чизми од Wonder Nation Совршено тренд и удобно, ови

DEN 1.67

Додадете трендовски допир на нејзините хеланки и фармерки со овие неверојатни чизми за токи од Wonder Nation..