.

.

Одлична цена
Апсорпција На Корално Руно Еластични Квадратни Крпи Крпи За Перење Крпи За Лице

Апсорпција На Корално Руно Еластични Квадратни Крпи Крпи За Перење Крпи За Лице

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Оваа ставка е абсорбента крпа, дизајнирана со врвен материјал од еластичен корален руно, потрајни и практични. Фина изработка, уредни жици, брза апсорпција на вода. Погоден за бања, хотел, кујна, итн. Исто така погоден за деца се соочуваат со перење и капење. Карактеристики. - Боја : Избрана боја. - Материјал : Полиестер. - Големина : 30,00Х30, 00Х0, 20см/11, 79Х11, 79Х0, 08 инчи. - Користење висококвалитетно корално руно, многу еластично и погодно за кожата за употреба. - Добра апсорпција на вода и добра дишење и издржливост. - Природно печатење и боење за заштита на животната средина, безбедно и здраво. - Одлична текстура, фин процес, издржлив и практичен, не е лесен за оштетување. - Може да се користи како подарок за вашите блиски пријатели или семејства, ќе им се допадне. Користење на висококвалитетно корално руно, многу еластично и погодно за кожата за употреба. Добра апсорпција на вода и добра дишење и издржливост. Природна заштита на животната средина печатење и боење, безбедно и здраво.​. Одлична текстура, фин процес, издржлив и практичен, не е лесен за оштетување. Може да се користи како подарок за вашите блиски пријатели или семејства, ќе им се допадне.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Марвел Одмаздници 2 парчиња Комплет За Бања / Миење Проширете ја љубовта на вашето дете кон Одмаздниците

DEN 0.67

Овој Комплет За Крпа За Капење Од 2 Парчиња Леопард Е совршен за вашето дете Овој комплет за крпи за капе�

DEN 191.84

Овој Кул И Шарен Комплет За Крпи За Капење Ги Содржи Омилените Симпатични Ликови На Вашето Дете Од Вселе

DEN 2.67

Донесете удобност и стил во секоја бања или просторија за прав со нашиот Турски Памучен Кадифен 8Парче Ц

DEN 267.36

Кухас Домашен Декор Пешкир За Плажа Песок Брзо Суво Абсорбента Лесна Тенка Лето Возрасни Деца Мажи Жени

DEN 2.33

Божиќно Печатење Тоалет Бања Мат Четириделна Подлога Тепих Сетфеатура : Материјал : фланелна тежина : 750