.

.

Одлична цена
Женски Чизми Готски Панк Буци Чизми Клин Поштенски Платформа Обични Чизми До Глуждот

Женски Чизми Готски Панк Буци Чизми Клин Поштенски Платформа Обични Чизми До Глуждот

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Високи Чизми До Колена, Чизми Со Високи Потпетици, Мода, Секојдневен. Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Декор На Тока. Боја : Црна, Жолта Кафеава, Темно Кафеава (Опционално). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : СТП. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Буци. Прицврстување : Патент. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Висок Врв. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Одличен и удобен дизајн, со облога од вештачко крзно, горен дел од стп кожа, тркалезен прст, буци потпетици, лесен стил на повлекување со внатрешен патент, завршен со лесно вештачка влошка за најдобра удобност. 2. Оваа чизма до колена има вратило за слабеење со облик на кружен прст. Внатрешниот патент создава лесен пристап, а декоративниот детал прикажува прекрасен дизајн на кожна чизма. 3. Овие модни чизми изгледаат одлично со различни панталони и здолништа за да создадат разновидни стилски облеки за секоја пригода. 4. Дизајн на патент за лесно вклучување и исклучување. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). 1.Материјал : висококвалитетен горен стп и антислип гумен ѓон, удобен, дише и издржлив. 2.Затворање : тока/патент, олеснете го излегувањето. 3.Горен Материјал : женската платформа чизми со висококвалитетен стп uppers.it навистина мека и удобна за кожата на стапалото. 4.Моден Стил : карактеристика на женската платформа чизмите се платформа за секојдневен фустан на отворено и класичен дизајн со тркалезни прсти.Чевли со врвки за жени, клинови чизми,чизми за мотоцикли, чизми за пешачење на отворено, дебели чизми до глуждот. 5.Повод : чизмата со високи потпетици е стилски изглед, модерен трендовски и популарен.можете да го облечете со фармерки, ноќен клуб училишен филмски коктел ноќен музички бар или дневен живот за враќање и одмор може да се користи за различни прилики со различни тимови.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Сон Парови Женска Модна Платформа Клин Патики Глуждот Чизми КЛИНСНКР 1 СИНА Големина 6 Стилски и едност�

DEN 651.20

?? За : Достапни во голем број на бои Удобни и добро изработени стилски крзнени атрактивни чизми со клин п

DEN 687.84

совети за Големина : Со Цел да се осигурате дека можете да добиете точни производи, ве молиме внимателно

DEN 2.67

Женски Чизми Ретро Чевли Со Врвки Секојдневни Чизми Со Рамна Клин Пета Плус Големина Патент Чизми За Сн�

DEN 635.84

Облечете ја вашата омилена есенска облека Во Женските Клин Чизми Од Вермонт Есекс Со мека облога од веш�

DEN 3.33

Женски Зимски Рамен Чевел Кружен Прст Задебелени Клинови Дами Долги Цевки ЧИЗМИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз

DEN 3.00

Карактеристики : 1.Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен, н

DEN 879.84

Жени Ретро Чевли Со Врвки Секојдневна Рамна Клин Пета Плус Големина Патент Снег Карактеристики : Одлику

DEN 1.00

Женски Чизми До Глуждот Лежерна Женска Модна Платформа Клин Пета Патент Црни Чевли Со Средно Теле Забел

DEN 3.00

Останете во тренд додека се изразувате Во Мук ЛУКС® Женски Норвешки Флоро Клин чизми Овие чизми за клин

DEN 558.88

Останете во тренд додека се изразувате Во Мук ЛУКС® Женски Норвешки Халден Клин Чизми Мекото вештачко к