.

.

Одлична цена
Rico Industries MLB Tigers Car Slag со обоен пол, морнарички пол

Rico Industries MLB Tigers Car Slag со обоен пол, морнарички пол

DEN 161.76

Залиха
Достапно за нарачка

Ова официјално лиценцирано знаме на автомобилот е изработено од 100 проценти полиестер и е отпечатено од обете страни со омиленото лого на тимот. Материјалот е UV отпорен на згаснување. Претставете го вашиот тим на патот кон игра или низ градот со оваа одлична ставка. Rico Industries MLB Tigers Car Slag со обоен пол, морнарички пол : официјално лиценциран со живописни графики. Направено од 100 проценти полиестер.

Спецификација

Избор на клиент