.

.

Одлична цена
Современ темно сив сатен, руно реверзибилен кревет ќебе крал

Современ темно сив сатен, руно реверзибилен кревет ќебе крал

DEN 719.84

Залиха
Достапно за нарачка

JML мекото руно ќебиња се изработени од ултра-мек полиестер, кои ви носат супер меко и удобно чувство на допир. Без разлика дали ги користите нашите ќебиња за софа и кревети, столици, патувања или на отворено. Willе ве придружува да уживате во удобно и луксузно време. Контрола на вредност за подобрување на квалитетот, JML ќебе користи едно-инчен мека сатенска ткаенина, со двојно игла, деликатно зашивање и затегнување, додавајќи поголема убавина и издржливост. Дури и по честото миење, ќебето е сè уште меко и удобно. Нашиот производ не пилула, пролеа, смалува или згасне. Спецификации на Производ : Материјал : 100% Полиестерска големина : 50 "x 60 " Големина на близнаци : 60 "x 80 " Големина на кралицата : 90 "x 90 " Големина на кралот : 90 "x 108 " Достапно во различна боја и големини : Достапни се осум бои : темно сива, морнарица, дрвена роза, бургундска, црна бледа каки, ​​крем за бадеми и сина тифани, можете лесно да ги совпаднете овие пријатни ќебиња до различни поставки за простории. Користете за различни намени- кога ќе дремнете, гледате телевизија, прочитајте книга, опуштете се на софата, спијте во кревет, патување и кампување. Ова меки ќебе ќе ве одржува топло и удобно. Пакуван вклучен : 1 x меко руно ќебе : - Не железо : железото може да го уништи руно .- Не користете омекнувачи на белило или ткаенина. Квалитет - Користете ултра -фина технологија за уредни шевови што ја подобрува цврстата врска, структурната јачина на шевовите и целокупниот изглед. Нашиот производ со врвен квалитет, исто така, има долгорочна употреба, боја, отпорна на бразда и никогаш не искривување . Прекрасни разноврсни ќебиња-тој е совршено дизајниран за внатрешна и надворешна употреба. Прекрасната боја со елегантен и супериорен изглед ја надополнува вашата соба со современо чувство. Може да се користи како ќебе за украси за дома во која било просторија во куќата или да го земе за патни патувања кои обезбедуваат последователно потопло во кампување и пикник, особено во текот на ноќта. Тоа е прекрасен подарок за родители, пријатели, деца, миленичиња за време на сезоната на празници . Големина и мерења - има на располагање четири големини кои се совршено дизајнирани за сопственици на домови со софистицирани декори за дома. Фрли/патување (50 "x60"), близнак (60 "x80"), кралица (90 "x90") и крал (108 "x90"). Сите големини имаат голем број на стилски бои . Лесно за грижа - Машината што се мие во ладна вода само на циклус. Се претпочита нежно или нежно миење. Tumble суво на ниска температура или сув на воздухот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Облекајте го вашиот кревет со овој ултра мек микрофибер надолу алтернативен избор на ќебе на бои, повеќ�

DEN 2.00

Фините предива и дополнителните процеси обезбедуваат ќебе што е функционално и модерно и совршено за о�

DEN 576.16

Еј таму, дали сте слушнале за ќебето за ладење на Allswell? Тоа е најладното (буквално!) Дополнување што может

DEN 479.84

Голи дома луксузно ултра мека премиум микроплуш руно ќебе, целосна / кралица, средно buyour ultra меко микропл

DEN 1039.84

Однесувајте се кон пријателите и семејството со пријатна удобност на пондерирано ќебе како роденден, п�

DEN 559.84

Останете од студеното време со ова карипско oeо надолу алтернативно реверзибилно ќебе Се одликува со цв�

DEN 191.84

Единствената ќебе за фрлање на руно од поволни цени е изработен од полиестер за микрофибер, кој е мек за

DEN 383.84

Главната ќебе на Шерпа со кои можете да се каете додека гледате телевизија на каучот или се опуштате на �

DEN 335.84

Луксузен супер мек микроплуш ќебето е направено со врвен квалитет на микро кадифен и шерпа за невероја�

DEN 383.84

Останете топло на студени денови или ноќи завиткани во кадифен руно фрлање ќебе Уникатните влакна на ин

DEN 2.00

Ова реверзибилно ќебе со фланено фланено нагласува 100% микрофибер полиестери Шерпа руно за идеална топл

DEN 1.00

Мерки за големина на кралот 102 "од 90 " Функција за лесна нега значи дека тоа е машина што може да се мие и м�

DEN 316.64

Премиум руно топло ќебе Премиум дебело мијалник ќебе Цветно ќебе со големина на кралот / кралицата, приј

DEN 1.33

Ultra Plush Pine & River Teghten Black минки топол луксуз (60 "x80 ", 15 lb) Едно парче конструкција сина / сива (совршена за 140 lb

DEN 576.16

Донесете елегантно спокојство во вашиот дом со ќебето за технологија за затоплување на Beutyrest Bernadine Ова с

DEN 0.67

Нашето кадифенско фрлање ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер Ова ќебе е меко и удобно Лесен �

DEN 2.33

Сите сезони лесни пријатни меки плишани руно ќебе за домашно постелнина софа, материјал за убавина печа

DEN 1.67

Подобрете ја вашата велнес и дајте си подобра шанса да постигнете добар ноќен одмор со оваа големина на