.

.

Одлична цена
Супериорна килим на ориентална област Дрискол, сив чеша, 8 '10'

Супериорна килим на ориентална област Дрискол, сив чеша, 8 '10'

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете светла декоративна акцент на вашиот простор со килимот на областа Дрискол Ориентална област со супериорна. Волшебна комбинација на пригушени бои и неверојатно мека текстура создаваат шема на цветен медалјон инспириран од Боем, додека координативната граница нуди прилагодена завршница на ова прекрасно парче. Долготрајната конструкција од 100-процентни полиестерски купови комбинира суптилни свилени сјај и кадифена мека под нозете за визуелна текстура. Изработениот високо-низок куп ја истакнува деталната шема на цветни медалјон за богата апелска текстура. Екстра-ниската висина на купот од 0,12 инчи е лесна за одржување додека е доволно цврста и издржлива за да се справи со некои од најчестите простории на вашиот дом. Високо ниско куп е направен од 100% полиестер. Килимот лесно може да се вклопи под повеќето врати и им овозможува на столчињата да се потпираат на овој килим лесно да се лизгаат. Областа килим е лесен и може да се свитка или вала за лесно складирање. Идеално за секое затворено подрачје со висок сообраќај како дневни соби, влезови, подруми или расадници. Стилот на килим е модерен, преоден и боемски. Грижа : Редовно вакуум и самото место чисто доколку е потребно. Користете правосмукалка без четка за тепање бидејќи може да предизвика оштетување на наизменичната висина на купот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 9264.00

Користејќи смирувачка палета на бои, колекцијата Хурон беспрекорно комбинира топли и ладни тонови за д�

DEN 551.68

Изгледаат инспирација од историските отпечатоци на колекцијата Топики, давајќи им на боемскиот раб со �

DEN 1.67

Колекцијата Гилзан ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременскит

DEN 1174.40

Колекцијата Xavi прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со зра

DEN 1555.20

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Сирен, без напор, служат како примерна претстава на �

DEN 3.33

Колекцијата CLIO има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благода�

DEN 2.33

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Шемер, без напор служат како примерна претстава на с

DEN 1200.00

Покажете им на сите дека вашата куќа е поделена со fansубителите на умирање на овие два екипи на ривал...

DEN 2.33

Ништо не вели? Бохо шик? Како овој возбудлив дизајн на килим Светли бои и задебелена шема се резултат на �

DEN 1911.20

Луксузот ја исполнува функционалноста во колекцијата Рори Премиум квалитетен изглед и чувство на овие

DEN 0.67

Турката за домашна област Мохавк Камлице има сложено украсен дизајн во богата комбинација на палета на

DEN 3744.00

Рачно изработено (рачно зафатено) 100% килим за волна од волна со памук и природна поддршка од латекс Само

DEN 1.00

Колекцијата Cherokee има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благо�

DEN 1871.84

Мантра има софистициран тибетски стајлинг со IKAT, глобални и исчезнати модели што ќе ве одржуваат во тек

DEN 3.33

Дајте му на секоја просторија брз преуредување со главните теми Dylan Solid Diamond Area reg или колекција на тркач..

DEN 899.36

Колекцијата Евервер ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременски

DEN 800.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Сајда, без напор служат како примерна претстава на с

DEN 1024.00

Додадете стил и функционалност во вашиот дом со главните теми традиционални килими на гранична област �

DEN 2.33

Со друг светски изглед и име, нашата колекција Соларис ќе ве однесе на патување до различно време и прос�

DEN 1555.20

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

DEN 0.67

Турката на акцент на градскиот плоштад од Гарланд килим е одличен начин да додадете допир на стил во ваш

DEN 1600.00

Колекцијата Елиан нуди традиционално стилизирани килими во мешани сиви тонови со малку спротивставени

DEN 1600.00

Инспирирајте декоративна креативност со Обурните нијанси на колекцијата Леланд Оваа колекција внесув�