.

.

Одлична цена
Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 7 inseam, до 3xl

Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 7 inseam, до 3xl

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Карго -шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност. За реално, овие лоши момчиња имаат 4-насочно истегнување, ткаенина што се појавува во вода и корисен џеб за складирање на вашата микс за патеки и други најважни авантури. 86 % најлон/14 % спандекс. Машинско миење ладно; измијте со слични бои или одделно; Само нехлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо; Не користете омекнувач на ткаенини. Земја на потекло : Увезен. Fit : Атлетски вклопување. 7 "Inseam. 4-насочен истегнат најлонска ткаенина. Вода отвраќа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 351.68

Преземете го денот со машката стрии 2во1 шорцеви од Bonobos Овие шорцеви беа дизајнирани со ткаени ткаени тк

DEN 3.00

Карго шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност...

DEN 319.68

Преземете го денот со машката стрии 2во1 шорцеви од Bonobos Овие шорцеви беа дизајнирани со ткаени ткаени тк

DEN 1.67

Кратки карактеристики на Fielder на Fielder и неверојатна ткаенина за истегнување што се суши во предвремена, �