.

.

Одлична цена
Рам Монтира Про Лак Менгеме, Сребро, 73855

Рам Монтира Про Лак Менгеме, Сребро, 73855

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и потврдувам дека ќе ги почитувам важечките федерални, државни и локални закони и прописи. Оваа тешка про продавница квалитет лак менгеме монтира на било која маса или работна клупа. Овозможува лакот да се врти за 360 степени, а лакот исто така може да сврти 90 степени до клупата за да можете да работите од двете страни на лакот. Вертикалното и хоризонталното движење е микро-прилагодливо. Тешките стеги цврсто го држат лакот додека го правите поставувањето или поправката. Рам Про Лак Менгеме : Од доверливото име На Овен. Монтира на која било маса или работна клупа. Овозможува лак да се врти 360 степени. Лакот може да се сврти за 90 степени.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Одговара На Стандардна Кука Од 2 Инчи И Вклучува Игла За Прицврстување За Безбедност Може Да Се Монтира �

DEN 2.00

Компактниот Менгеме Типтон Е компактен дизајн за погодно решение за чистење пиштоли на опсегот...