.

.

Одлична цена
Булова Машка Морска Ѕвезда Сино Бирање Црн Силиконски Ремен Хронограф Часовник 98Б258

Булова Машка Морска Ѕвезда Сино Бирање Црн Силиконски Ремен Хронограф Часовник 98Б258

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Сино бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со црна силиконска лента. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 44 мм х 12,7 мм.бенд 22 мм х долг. Булова 98Б258 Морска Ѕвезда часовник. Случај Од Нерѓосувачки Челик. Минерален Кристал. Нерѓосувачки Челик Случај Назад. Јапонски Кварц Движење. Вода Отпорна на 30 Метри. 3 Година Гаранција.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Нагласете го вашиот изглед со безвременската елеганција на овој часовник за дијамантски Diamond Diamond Dial на

DEN 559.84

Напредно мерење на времето во најдобар случај Задебелен, архитектонски дизајн го исполнува грациознот�

DEN 1.00

Овој часовник од Булова е оној што треба да биде во секоја женска колекција Тоа е едноставно, убаво и го �

DEN 2495.84

Мајка На Бисер бирање подобрена со злато тон раце Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со двобое�

DEN 1.00

Булова Нерѓосувачки Челик Менс Види 96б200 нерѓосувачки челик случај Нерѓосувачки челик нараквица Сиво б

DEN 2.00

Дизајнирано со шик, женски карактеристики и суптилни, современи цветања, тоа е најдобриот и најсветлиот

DEN 1184.00

Шампањ бирање подобрена со злато тон раце Жолта златотон нерѓосувачки челик случај со жолта златотон н�

DEN 1184.00

Булова 98Н102 Женски Спорт Бел Бројчаник Бела Гума И Челична Нараквица Часовник Булова 98Н102 Спортска Коле�

DEN 2.00

Врвен квалитет и врвен стил се комбинираат во овој динамичен часовник од Булова 40мм не'рѓосувачки челик

DEN 2.33

Црна бирање подобрена со прозрачна роза злато тон раце Црна јонска обвивка од нерѓосувачки челик со црн

DEN 559.84

Црно бирање подобрено со раце со златен тон Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со двобоен (среб

DEN 0.33

Црно бирање подобрено со прозрачни црни раце Фалсификувани јаглерод нерѓосувачки челик случај со жолт�