.

.

Одлична цена
StarTech.com 3-ПОРТ USB-C Центар Со ETHERNET-USB-А Пристаништа, 1ft Долг Кабел-Пренослив ЛАПТОП USB Тип-C Центар Адаптер w GbE, Простор Сива, Простор Сива

StarTech.com 3-ПОРТ USB-C Центар Со ETHERNET-USB-А Пристаништа, 1ft Долг Кабел-Пренослив ЛАПТОП USB Тип-C Центар Адаптер w GbE,

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

ОВОЈ USB Центар додава три USB - C 3.2 Gen 1 (5 Gbps) порти и една Gigabit ethernet порта НА USB-C овозможена десктоп или лаптоп компјутер. УСБ-Центарот се поврзува СО USB-C порта на компјутер, користејќи го вградениот 1ft. (30см) домаќин кабел. УСБ-центарот е компатибилен наназад со USB 2.0 (480 Mbps) уреди, обезбедувајќи поддршка за широк спектар на модерни И наследни USB периферни уреди (на пр., погони на палецот, надворешни Hdd/Ssd, HD камери, глувци, тастатури, веб-камери и аудио слушалки).УСБ-центарот е компактен по големина, олеснувајќи ја преносливоста при патување. УСБ-центарот има гигабитен етернет адаптер. Контролорот На Етернет е компатибилен со стандардите ieee 802.3 u/ab и поддржува Wake-on-lan (Wo L), Џамбо Рамки и ОЗНАЧУВАЊЕ V-LAN. Мрежниот адаптер ја подобрува сигурноста, безбедноста и перформансите на мрежата на лаптопот со користење На жичен Етернет од 10/100/1000 Mbps. USB центарот може да работи само со моќност на автобусот, но има Микро USB влез за напојување што може да се поврзе СО USB адаптер за напојување (не е вклучен), обезбедувајќи до 4,5 W (5 V/0,9 A) напојување покрај до 15w моќност на автобусот ОД USB-домаќинот. Овој уред ги поддржува сите главни оперативни системи, вклучувајќи Windows, mac OS, Chrome OS, i Pad OS и Android. Центарот автоматски се открива, конфигурира и инсталира при поврзување со компјутер домаќин, како Што Се Apple Mac Book, Lenovo X1 carbook и DELL XPS. Екстра долгиот вграден 1ft. (30 см) USB - кабелот домаќин овозможува брзо и практично поставување и го намалува напрегањето на конекторот на уредите 2-во-1, како Што Се Површинскиот Про 7, i Pad Pro и лаптопите на штандовите за подигање. Мек Адреса Помине-Преку Алатка : Подобрување на безбедноста на мрежата. USB Алатка За Следење Настани : СЛЕДЕТЕ И најавете СЕ ПОВРЗАНИ USB уреди. Wi-Fi Алатка За Автоматско Префрлување : Овозможете им на корисниците брзо да пристапат до побрзи мрежни брзини преку wired LAN.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи...

DEN 326.24

Висококвалитетните батерии за замена на V7 се направени од најквалитетните достапни ќелии и ги вклучува

DEN 2.33

Јустда АДАПТЕР За Замена на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЗА Леново Идеапад 710ТИ Плус13икб Тетратка 20В 65В Кабел За Н

DEN 0.33

замена Премиум Производи За Напојување 3120504ЕР лаптоп батерија ЛиЈон 4400 мах Компатибилна Лаптоп Батер�

DEN 269.92

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач За Toshiba Лаптоп Компјутер Кабел ЗА Напојување НОВ AC АДАПТЕР Адаптер Лаптоп �

DEN 3.33

Активниот Адаптер На Siig Mini Display Port Во DVI Е дизајниран да конвертира излез на mini Display Port TM во dvi порта...

DEN 319.84

Висококвалитетните батерии за замена на V7 се направени од најквалитетните достапни ќелии и ги вклучува

DEN 194.56

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Toshiba Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НО�

DEN 196.64

Овој Вистински Производ На Батпит доаѓа со 30Дневна Гаранција За Враќање На Парите и 1 Година Гаранција...

DEN 2.00

СЛОБОДЕН ITEKIRO 10во1 USB Кабел За Полнење (value 4.99 вредност) вклучени со купување на овој itekiro полнач (види слик

DEN 558.08

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC АДА

DEN 319.20

Црната Премиум 6Клеточна ЛитиумЈонска Батерија За Замена на Лаптопот ОД ОТИ обезбедува енергија на ваш�

DEN 160.00

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

DEN 672.64

Забелешка : оваа батерија е компатибилна само со 14,4 V И 14,8 V Овој Вистински Производ На Batpit доаѓа со 30Днев�

DEN 3.00

Врвен Избор 180w Dell Alienware M14 X AM14 X6833 BK DA180 PM111, DELL Прецизност M4600 180 W 3311465 074 X5 J Лаптоп AC Адаптер Врвен Избор 180w De

DEN 2.00

Ова е вистинска Toshiba 19 V 3.42 65w паметен адаптер за напојување со 5,5 mm x 2,5 mm конектор Тошиба лаптопите се мног

DEN 0.33

Моќност На Адаптерот За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Компатибилен со HP Павилјон G71277 DX G71070 G71075 DX Лаптоп AC Адаптер К

DEN 255.84

НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач За ЛЕНОВО Y650 Y560 P Y560 D Y57008622 ZU ЛАПТОП КОМПЈУТЕР PSU AC Адаптер Полнач За Ле

DEN 1.33

1 Година Гаранција.** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за