.

.

Одлична цена
Бојд Спиј Јорк 8 Средно Чувство Хибридна Мемориска Пена И Внатрешен Душек, Полн

Бојд Спиј Јорк 8 Средно Чувство Хибридна Мемориска Пена И Внатрешен Душек, Полн

DEN 4768.00

Залиха
Достапно за нарачка

Бојд Спиење постава На Внатрешен Флекс Бонел хибридни внатрешни пролетни душеци комбинираат цврста, серпентина основа со напредни удобни пени за да создадат совршено чувство на "точно" спиење. Обезбедувајќи оптимална поддршка за грбот, вратот и зглобовите, душекот со средна цврстина е погоден за грб, страна и стомачни прагови. Јорк 8 " хибридниот душек има мека, контурирачка мемориска пена чувствителна на притисок и комбинација од удобна пена ватирана во капакот што додава нежна, но сепак насочена поддршка. Дополнителен 1,5" слој со висока густина на еластична инженерска латекс пена нуди олеснување на притисокот на целото тело и удобност при контурирање. А 5.5" базата На серпентина Бонел користи низа цврсти, независни пружини на серпентина кои одржуваат рамномерна распределба на поддршката. Со уникатна форма на песочен часовник, калемите На Бонел малку се компресираат во центарот за да одговорат со нежен притисок, додека остатокот од пружината на серпентина обезбедува длабока поддршка. 8 " хибриден душек за внатрешна пружина Бонел со комбинација на мемориска пена за ослободување од притисок и цврста поддршка за пружината на серпентина. Се одликува со кадифен ватиран капак од 1" со мемориска пена. 1.5 " еластични висока густина инженеринг латекс пена слој. Средно цврсто ниво на цврстина е идеално за поддршка на грбот, вратот и зглобовите. 5.5 " бонел спрингс обезбедуваат дополнителна поддршка. Пристигнува компресирана и кутија, едноставно распакувајте, одвиткајте и проширете. Издржлив и долготраен, изграден со квалитетни материјали и изработка. Лесен за одржување, едноставно исчистете го местото со благ детергент. Произведено Во Косово. Достапно Во големини Близнаци, Полни и Кралица. Душек во кутија превозот. 10 години ограничена гаранција производителот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Hybrid душек на Napqueen Victoria Cool Gel идеален за заспан од страна и задно спиење Наменето за квалитет и удобност з�

DEN 4464.00

Serta Sheer Slumber 8 "Средна фирма гел меморија за пена душеквоакутија дава квалитетна, удобна удобност на вашат

DEN 2.67

Удобноста не станува поудобна од ова Serta Perfect Sleeper сместена ноќ 10 "Средна фирма гел меморија за пена душек

DEN 3648.00

Мемориската пена е нанесена со ладен гел за засилена дишеност и ефект на ладење! • Промовира точна поло�

DEN 4076.64

Ако жешкото спиење ве одржува во текот на ноќта, вашиот душек веројатно не ја влече тежината За среќа за

DEN 2.33

Трансформирајте ја вашата спална соба денес со Кожурец Од Sealy® Хибрид, совршена комбинација на мемориск

DEN 3104.00

Дали се чини дека поминувате повеќе време да фрлате и да се вртите отколку да уживате во добар ноќен сон?

DEN 6079.84

Хибридните Душеци Sweetnight комбинираат гел мемориска пена со вграден независен систем за пружински џеб Со

DEN 0.33

Џебните пружини создаваат локализирано отскокнување кое се прилагодува на обликот и тежината на вашет�

DEN 1.33

Информации за душеци : џебната калем вала фирмата душек со удобност од пена со висока густина и поддршка

DEN 2879.84

Нашиот 14 "Врховен хибриден душек само што се подобри! Нашиот најлуксузен душек сега доаѓа со уште поголе

DEN 4608.00

Спаен сензации 12инчен душек за удобност од пена за меморија нуди прилагодена, релаксирачка поддршка за

DEN 1.00

Класичен хибрид на џебната пролет нуди пофини допири на душек со високи производи по прифатлива цена Се