.

.

Одлична цена
Г-Дин Бар-Б-П 31.5 Плоштад Бту Пропан Нерѓосувачки Челик Оган Јама

Г-Дин Бар-Б-П 31.5 Плоштад Бту Пропан Нерѓосувачки Челик Оган Јама

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за нарачка

Донесете ја топлината и амбиентот на каминот во вашиот двор, палуба или двор со Оваа бесконечна летна лп огнена маса. Одликувајќи се со стилско огниште со печатена смола од дрвени зрна, оваа огнена јама е комплетна со атрактивна широка плетена дизајнирана челична основа со печат, што ја прави совршен централен дел за вашиот надворешен простор за живеење. Оваа единица доаѓа и со црно огнено стакло, влошка за маса и заштитен капак. Клучни Карактеристики : 50.000 Бтус Со Интегрирана Скриена Контролна Табла За Палење Со Електронско Палење Стилски Изглед На Зрно Дрво со Челична Основа. Топлината И Амбиентот На Класичниот Оган, Без Неред Од Пепел Огнено Стакло И Заштитна Обвивка Вклучена Врата Го Крие Изворот На Гориво (76 см х 76 см х 64,5 см) Г-дин Лп Гасна Огнена Маса Блк Греј. Заврши Со 50,000 бту нерѓосувачки челик режач Интегрирано палење. амбиентот на класичен оган без нередот на пепелта.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 799.84

Импресионирајте ги вашите гости со овој шармантен и рустикален Firepit што ќе му даде на вашиот отворен про

DEN 2.67

Карактеристики : Надворешен правоаголник гас оган Pitdark кафеава плетена каросерија Fradurable tabletopetl Одобре�

DEN 4820.64

Со рационализирана, заоблена силуета и разноврсен дизајн, овој надворешен камин го одржува вашиот двор

DEN 2719.84

Со класичен дизајн на камен, фонтаната со оган од оган од гас Ridge Crest ја комбинира здружението на оган со �

DEN 4319.84

Табелата за противпожарна гасови Ферхавен е смел додаток на надворешната површина за живеење...