.

.

Одлична цена
Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, сребрена сива, 60,5W 48L

Регал имот, безжична светлина за филтрирање на плетена сенка, сребрена сива, 60,5W 48L

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со трајна елеганција за подобрување на секоја просторија во вашиот дом! Ова лесен, покривање на прозорецот за приватност е лесно да се прилагоди со едноставно држење на долната железница и потоа нежно Подигање или спуштање на сенката со рака до вашата посакувана висина. Безжичните плетени нијанси се достапни во мека палета на неутрална боја, која се состои од ECRU, камила, бела и сребрена сива боја и направени да одговараат на повеќето стандардни прозорци. Нашите ролетни за недвижнини и нијанси се одобрени Најдобро за деца и родители за безбедност на слепите прозорци што го прави совршен за домови и објекти каде што малите деца и миленичиња се присутни безжични, безбедно дете и миленичиња, филтрирање на светлина, обезбедува приватност. Сенка вистинска големина : 60.5 W x 48 L x 1.5d. Вистински до големина (без одбитоци). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 60,5-61 инчи ширина . плетените нијанси можат да се инсталираат во рамките на прозорецот . Вклучен е хардверски сет. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 2.67

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 3.33

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.33

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 0.67

Изолационен затемнување на имотот на Regal и безжична римска сенка е вечен софистициран дизајн кој нуди и

DEN 768.00

Изолационен затемнување на имотот на Regal и безжична римска сенка е вечен софистициран дизајн кој нуди и

DEN 2.33

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 768.00

На Недвижности 1 " Безжична Плисирана Нијанса е луксузна нијанса направена од 100% полиестерска ткаенина �

DEN 768.00

Одликувајќи се со суптилна ткаенина со текстура на вкрстено крстосница, Сонцето нула Сомертон Римски н�

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 768.00

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 2.00

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 768.00

ПРИЛАГОДЕНИ БЕЗЖИЧНИ РИМСКИ НИЈАНСИ што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно и�

DEN 768.00

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

DEN 2.00

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �