.

.

Одлична цена
Umитај блузи за Женски Денот На Вљубените Печатење Круг Вратот Маица Краток Ракав

Umитај блузи за Женски Денот На Вљубените Печатење Круг Вратот Маица Краток Ракав

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Денот на Вљубените Печатење Круг Вратот Маица Краток Ракавопис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483492cm/36.22"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M6103696cm/37.80"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L81238100cm/39.37"46cm/18.11"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL101440106cm/41.73"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL121642112cm/44.09"48cm/18.90"19.5 cm/7.68"71cm/27.95" ♞Модна боја, спарете се со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Подготвен стил, Работа. Забелешка : Рачно миење И хемиско чистење,не избелувајте.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Panенски ленти панталони за модна независност на денот на печатење, прилагодлива лента, лабава широка те�

DEN 3.00

Денот На Независноста Печати Жени Мода Лето Лежерно Лето Без Ракави Круг Вратот Фустан Карактеристики :

DEN 2.33

Летни панталони за мажи во Каприс, лабави директно памук, спортски шорцеви, проверете ја табелата со гол

DEN 415.36

Големина : М Половината : 54см / 21.26" Колк : 78см / 30.71" Должина : 90см / 35.43" Големина : Л Половината : 58см / 22.83" Колк

DEN 1185.60

【Gaecuwque Летен Фустан Краток Женски Que▶Ervr Останете Ладни И Удобни ◀ Пократката должина на нашите фустан�

DEN 31.84

Мода Женски ВВратот Печатени Краток Ракав Маица Врвот Повик Лабава Пуловер Врвот Опис На Производот До�

DEN 79.84

Хеи_к Машка Мода Етнички Краток Ракав Секојдневен Печатење Хавајски Кошула Блуза маица компресија кошу

DEN 3.33

Женски Бохо Крпеница Кардиган Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто ве Молиме проверете Ја Т�

DEN 79.84

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Три Четвртини Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза Карактеристи�

DEN 31.84

Дами Обични Модни Еднобојни Круг Вратот Шифон Чипка Крпеница Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Г

DEN 79.84

Женски Модни Цврсти Прави Панталони Лабави Домашни Секојдневни Панталони Панталони Со Широка Нога Со С

DEN 79.84

Прилагодливи Породилни Жени Гаќи Памук Бремена Висока Половината Underwear Features : 1.It изработен е од високок�

DEN 2.00

Дами Повик VВратот Плус Големина Божиќ Печатење Маица Работна Облека Со Џебови Опис1 1 Висококвалитетен

DEN 79.84

Женска Мода Плус Големина Градник шармантен НеОбележувачки НеЧеличен Прстен Собирање Долна Облека За �

DEN 88.00

1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Цврст / Печате�

DEN 1.33

Женска Еднобојна Чаша За Градите На Градите Една Јога Долна Кошула Женска Долна Облека Карактеристики :

DEN 79.84

Женска Секојдневна Мода Ноќта на Вештерките Печати Долги Ракави Со Средна Должина Врвна Блуза ве Молим�

DEN 79.84

Womenенски градиент печати неправилен кардиган со ракави со три четвртини со џебни јакна Карактеристики :