.

.

Одлична цена
Женска Двојна Сомотска Јакна Работна Канцеларија Со Долги Ракави Секојдневно Момче Блејзер 2сабилна Јакна

Женска Двојна Сомотска Јакна Работна Канцеларија Со Долги Ракави Секојдневно Момче Блејзер 2сабилна Јакна

DEN 550.24

Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестер. Деколте : Јака надолу. Ракав : Долг ракав. Должина : Редовна должина. Модели : леопард шема. Стил : Британски стил. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, излегување, ноќно излегување, клуб. Нега на облека : рачно миење ладно, не закачувајте суво, ниско железо доколку е потребно. Содржина на пакетот : 1пц Женска Табела со Големина на Палто : . Големина : М Биста : 102см/40.16" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 42см/16.54" Должина : 67см/26.38"Големина : Л Биста : 106см/41.73" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 43см/16.93" Должина : 68см/26.77"Големина : XL Биста : 110см/43.31" ракав : 62см/24.41" рамо : 44см/17.32" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 114см/44.88" ракав : 63см/24.80" рамо : 45см/17.72" должина : 70см/27.56"големина : хххл биста : 118см/46.46" ракав : 64см/25.20" рамо : 46см/18.11" должина : 71см/27.95" спарете Со овој блејзер Совршено Прегрнете Ги градите и половината,меки и удобни за носење.Појавување Со Внатрешноста, Маичката Е Лежерна и, А Кошулата Е Деловна и Елегантна.Одлично Со Вашите Омилени Слаби Фармерки Хеланки Или Чизми Итн. Карактеристики Оваа Јакна Доаѓа Со Целосна .Целокупната Верзија Е Едноставна И Елегантна.Основни Затворачи На Јака Со Ревер Предно Копче Блејзер Јакна За Жени, Дизајн Со Едно Предно Копче, заковајќи Шик Изглед. Материјал Полиестер Спандекс.Мека Ткаенина.Се Користи Сомотска Ткаенина,Која Открива Елегантен Шарм Во Ретро.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 550.24

Посетете Ја Продавницата Eyтино : Eyтинокордурој материјал дезениран со црн леопард печатена предна стра

DEN 639.84

Тип : Јакната на жените блејзер Пол : Womanена жена, дама дама, женска Стил : Секси танцувачки жени со долги р

DEN 319.20

Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 98см / 38,58" Должина : 69см / 27,17" Големина : Л САД : 1

DEN 623.84

Жените чиста боја долг ракав тенок мал костум ОЛ темперамент тенок костум јакна Материјал : Полиестер, С

DEN 319.20

Блејзери За Женски Костум Јака 3 / 4 Ракав Отворени Предни Печатени Кардигани Тенка Работа Канцеларија Б�

DEN 2.00

Женски Блејзери Со Двојни Гради Секојдневни Предни Јакни Со Отворен Ракав Работат Костуми За Женски Ат�

DEN 319.20

Елегантен Бизнис Канцеларија Работа Жени Дама Цврсто Копче Костум Јакна Палто Облека ве Молиме провере

DEN 3.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна,

DEN 831.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

DEN 410.88

Сезона : Fall И Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Долг Ракав...

DEN 3.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

DEN 3.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 319.20

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см / 41.54" Должина : 81см / 31 женски бел блејзер секојдневни

DEN 319.20

Модерен и формален дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени панталони, хеланки, панталони, здол

DEN 511.84

Стил : Дневна / Секојдневна Должина : Кратко Деколте : Сезона На Ревери : all Ова е одличен подарок за вашите

DEN 319.20

Големина : XS Биста : 88cm / 34.65" Рамо : 37cm / 14.57" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 68cm / 26.77" Големина : XXXL Биста : 112cm / 44.09" Рам

DEN 3.33

Јакните на педорт за жени е несомнено вашиот најзадоволувачки избор, извонреден дизајн на половината, к

DEN 831.84

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 40см / 15.75" Биста : 99см / 38.98" Ракав : 59см / 23.23" Должина : 71см /

DEN 319.20

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 40cm / 15.75" Ракав : 58cm / 22.83" Должина : 73cm / 28.74" Големина : М Биста : 100cm / 39.3

DEN 719.84

Опис : Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Обичен Ревер Блејзер Костум Јакна Горниот Слој Облека,Жени �

DEN 783.84

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : женски лапл блејзер, јакна со двојно градите, јакна, отворена пре�

DEN 0.67

Жени Долги Карирани Печатени Јакни Моден Ветробран Двојно Граден Мантил Надворешна Облека За Ревер Жен

DEN 0.33

Модната Јакна Педорт За жени е погодна за секојдневна облека, уличен изглед, деловна облека, стил на раб�

DEN 0.33

Овој Blazer за класична кариера на Georgeорџ е суштински блејзер за работната жена Изработено е од сезонски п�

DEN 1.67

Женски Дами Солидна Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Карактеристики : 1.It и�

DEN 1.33

Женската есенска зимска облека е супер мека, доволно топла и лесна, удобна за носење во текот на денот и �